Lenf Drenaj-Pressoterapy-Pasif Jimnastik

Lenf-Drenaj/Pressoterapy

Yağ hücrelerinin içerisindeki artıklar, lenf kanalları yoluyla vücuttan atılır. Lenf kanalları görevini iyi yapamadığı zaman lenf dolaşımı yavaşlamaya başlar. Böylelikle vücutta ağrı hissi, kötü estetik görüntü gibi sorunlar ortaya çıkar.

Pressoterapi, basınç yöntemi ile vücutta birikmiş atık maddeleri, ödemi(suyun tutulması) mekanik olarak dışarı atmaktadır. Bu sayede vücutta ödem, ağrı, selülit gibi problemler sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Pressoterapi cihazı aynı zamanda adet sancılarınıda azaltmaya yardımcı olur.

Pasif Jimnastik

Gerek hormonal dengesizlikler gerekse kötü beslenme alışkanlıkları, menopoz, hamilelik ya da mesleki sebeplerle vücudun bel, kalça, basen, göğüs, boyun vb. bölgelerinde anormal yağ dokusu birikimi oluşabilmektedir.

Bu vücudun estetik görünümünü bozduğu gibi ileride sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bel, kalça ve boyun ağrıları gibi istenmeyen rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

Bu iş için özel geliştirilmiş elektroterapi cihazı ile bu yağ dokuları eritilmekte, doğru beslenme ve diyet alışkanlıkları ile birlikte kalıcı çözüm sağlanmaktadır.

Son derece rahat ve hijyenik bir ortamda, siz derginizi müzik eşliğinde okurken, bitki çayınızı yudumlarken, bir türlü atamadığınız fazla yağlarınızdan farkında olmadan, terlemeden kurtulacaksınız.

KAVİTASYON ve (RF) RADYO-FREKANS ile Kişiye Özel Paket Program Dahilinde Zayıflama


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis