Hakkımızda

Kurucu Gülcan ASLAN önderliğinde kurulan ELİZE 1989'da Türkiye ve diğer ülkelerden alınan eğitimler sonrası kurulmuştur.

1992 yılında 15 yıl güzellik hizmetleri alanında hizmet veren 'ELİZE' Tarsus’ ta ELİZE Estetik Merkezi olarak gözlerini hayata açtı. 2002 yılında Adana ÖZEL ELİZE ESTETİSYENLİK KURSU’’ nun oluşmasını  gerçekleştirdi.İlk mezunlarını 2003 te vermeye başlayan eğitim kurumu,bu güne kadar on bine yakın öğrenci yetiştirmiştir.Sürekli kendini güncelleyerek, eğitim ve kozmetik sektöründe, katılımcıların  son teknolojik  ürün , teçhizatlar v e donanımlı eğitmenleriyle, yeterli bir eğitim almalarına gayret etmektedir.

 İŞ  VE SEKTÖREL DENEYİMLERİ

Çeşitli, fuar, seminer,vb  organizsayonlarında katılımda bulunmaya devam etmektedir.

Uluslar arası kozmetik markaları, cihazlar, sarf malzemelerinin  bölge  müdürlüğü,  eğitim  ve satış sorumlulukları

1992 de Tarsus /Mersin de ELİZE ESTETİK MERKEZİ

2002 de ADANA ÖZEL ELİZE ESTETİSYENLİK KURSU

2006 da Nevşehir kozaklı da ‘’ Termal  spa  işletmeciliği’’

2007 de Alanya da’’ ELİZE& treditıon  spa  center

2011 de ‘’ ADANA HİLTONSA   ELİZE  SPA CENTER İŞLETMECİLİĞİ’’

2013- 2015 da ‘’DİDİM   ELİZE  Spa Wellness

Kurulumunu ve işletmeciliğini gerçekleştirmiştir.

GÜZELLİK SALONLARI VE SPA KURULUMU VE İŞLETMECİLİĞİ DANIŞMANLIĞI da yapmaktadır.

Sektördeki işletmelere  referanslarıyla ; istihdam yaratarak, hem katılımcılarına  hem de sektöre; iş ve meslek edindirme konusunda ve toplumsal sosyo- ekonomiye katkı sağlamaktadır.

1989-2018 yani 29 yıldır sektördeki   hizmetleriyle edindikleri  vizyon ve misyonu,’’ mesleğe etik ve iş ahlaki değerleriyle’’ değer katan’’ sevdiği işi sevgiyle ‘’ değerli kılan öğrenciler yetiştirmektir.İşsizliğe  bir nebze çözüm  noktası olarak, herhangi mesleği olmayan veya yüksekokul  okuma  fırsatı olamamış,  gençlere, kadınlara, emeklilere; mesleki bilgi ve el becerisi kazandırarak, üretici ve kendi ayakları üzerinde duran ekonomik özgürlüğüne sahip bireyleri topluma kazandırmayı amaç edinmiştir.

Girişimciliğe ve üretime yön veren, kurucu eğitimcilerimiz,  yol haritasını gösterip mesleki  iş  hayatına adım atmalarında büyük emek ve özveriyle görevlerini  ötesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca iş  ve mesleki konudaki davranış ve girişimcilikleriyle de örnek olmaktadır.  


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis